|
|
Jusu Flintas Ismerkedés az állatokkal (matricákkal) – Felvitel dátuma: 2026-07-02 13:06:56 |
Kezdőlap Ismerkedés az állatokkal (matricákkal)
A dobai Szent Márton-kápolna
Magyar Nemzet szombati magazinjának egyik legérdekesebb sorozatát közöljük le folytatásokban, melyben a remek Ludwig Emil megmutatja nekünk a rejtőzködő Magyarország eldugott kincseit, melyek mellett sokszor figyelmetlenül elhaladunk a mindennapi rohanó életünk során. Vigyázzunk ezekre a páratlan kincsekre, hiszen ezek a kincsek alappillérei szeretett Hazánknak.
Tiltott kastélyok – Fugadi Bánffyak
Lovagteremben legelésző tehenek, feldúlt családi kripták, elpusztított birtokok...
Mindjárt itt a MITEM!
A színházszeretőket kiállítás, beszélgetések és közönségtalálkozók is várják.
Arany és Kodály a MANK-ban
Arany–Kodály címmel nyílt meg a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete (MAOE) Iparművészeti Tagozatának legújabb kiállítása a szentendrei MANK Galériában január 5-én.
Ezt nézhetjük – Heti mozibemutatók 23. hét
Paul Bettanyval a főszerepben egy izgalmasnak ígérkező horror kerül a héten a mozikba, A Pap (Priest) címmel. De jönnek a Koszorúslányok (Bridgesmaids) egy nagyszerű nyár eleji vígjátékban és láthatunk még egy érdekes "ügyvédes" filmet is Marisa Tomei és Matthew Mc Conaughey főszereplésével Az igazság ára (The Lincoln Lawyer) címmel.




