|
|
Budai Máté Intuitív tréning – Felvitel dátuma: 2026-02-21 12:48:46 |
Kezdőlap Intuitív tréning
Várkonyi Zoltánra emlékezünk
Simon Menyhért születése, Egy magyar nábob, Egri csillagok, Fekete gyémántok. Mi a közös ezekben a filmekben?
Ötperces novellák a villamosmegállókban
Ünnepélyes díjátadón mutatták be a JCDecaux Álljon meg egy novellára! című irodalmi pályázatának győztes műveit. A három díjazott mellett további 17 sikeres pályázó munkáit júliustól Budapest több pontján, busz- és villamosmegállók utasváróiban olvashatják a járókelők magyar és angol nyelven. A pályázatra mintegy 2500 alkotás érkezett: ezekből választotta ki a legjobb húszat és a nyerteseket a zsűri, Grecsó Krisztián elnökletével. A győztes novellát egy Budapesten tanuló piliscsévi egyetemista írta.
Nyitott Könyvműhely Kiadó Könyklubja – Eve Ensler- sorozat
Jobb lett volna férfinak születni. De ha már ez nem jött össze, próbáljunk meg szembenézni a nőiségünkkel. Ismerkedjünk meg a testünkkel. Először is a vaginánkkal. Beszéljünk róla. Aztán beszéljünk a testünkről, a nagy hasunkról, a kis mellünkről. Meddig vagyunk hajlandóak elmenni, hogy elérjük a vágyott tökéletességet?
Helikon Kiadó könyvklubja: Erdélyi történet I-III.
Bánffy Miklós Erdélyi történet című regénye tíz évet ölel fel a 20. század elejének történelméből 1904-től az első világháború kirobbanásáig.




