|
|
Taiki Raito Pym Cundoku – A könyvgyűjtés japán művészete – Felvitel dátuma: 2026-06-05 14:33:44 |
Kezdőlap Cundoku - A könyvgyűjtés japán művészete
Rendkívüli sportélet volt a tízes években a Monarchiában
Csodaszép nap volt, pedig szemerkélt az eső. Sose felejtem el, 1914. június 21-ét írtunk.
Indiana Jones nyomába sem érhet Gárdonyi Gézának
150 éve született a legnagyobb magyar történelmi regényíró, Gárdonyi Géza. Kevesen tudják róla, hogy nemcsak kiválóan írt, hanem festett, muzsikált és sakkozott is, volt párbajhős, de botanikusként, régészként és történészként is megállta a helyét.
Becsehely-Pola, Mindenszentek-templom
Magyar Nemzet szombati magazinjának egyik legérdekesebb sorozatát közöljük le folytatásokban, melyben a remek Ludwig Emil megmutatja nekünk a rejtőzködő Magyarország eldugott kincseit, melyek mellett sokszor figyelmetlenül elhaladunk a mindennapi rohanó életünk során. Vigyázzunk ezekre a páratlan kincsekre, hiszen ezek a kincsek alappillérei szeretett Hazánknak.
Lezárult a Zrínyi-emlékév
Lezárultak a Szigetváron a Zrínyi-emlékév programjai február 13-án azzal a megemlékezéssel, amelyet a vár 328 évvel ezelőtti visszafoglalása évfordulóján rendezek a baranyai városban.
Évtizedeken át hallgattak a lágerekben működő bordélyokról
Évtizedeken át feldolgozatlan témáról, a koncentrációs táborokban működő bordélyokról szól Shiri Zsuzsa izraeli-magyar szerző első regénye, a Klára virágos ruhája, amelyet a 85. Ünnepi Könyvhétre jelentetett meg a Minerva kiadó.
Ft
Balogh GáborÚjhold előtt -...
Bosnyák Viktória
Tündérboszorkány
-
3499 Ft
Bosnyák ViktóriaTündérboszorkány-
...
Ft
Vay AdelmaÉletemből 1-2.-
...
Ft
William ShakespeareRómeó és JúliaNádasdy...
Ft
Angol Francia képes...




